Report TV te apartamenti i Zhaneta Josifit, aty ku u gjet e pajetë bashkë me njërën nga vajzat e saj

3 Korrik, 08:52

Një ditë pas ngjarjes, Report TV ka shkuar në banesën e Zhaneta Josifit, e cila u vetëflijuar bashkë me njërën nga vajzat e saj, Anisa Josifi, ndërsa vajza tjetër Blerta, ndodhet në spital.

Në banesë janë vetëm shiritat e sigurisë së vendosura nga policia mbrëmjen e djeshme.  Nëna dhe dy vajzat ishin predikuese të Jehovajit, pasi policia ka gjetur në banesën e tyre shënime predikuese.

Kategori të tjera