Ronaldo ringre Juventusin në zonën Champions, fundoset Roma e nuk gabon Barcelona

3 Maj, 11:07

 

Ringrihet Juventusi. Cristiano Ronaldo shënoi të dy golat në fitoren ndaj Udinezes dhe mban në zonën Champions bardheznjtë. Roma humbi sërish ndërsa Barcelona nuk gaboi në La Liga.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha