Rriten urgjencat pediatrike, deri në 260 fëmijë në ditë! Mjekja për Report Tv: Shkak virozat e frekuentimi i çerdheve e kopshteve

14 Prill, 14:59

Virozat e stinës dhe frekuentimi me i shpeshtë i çerdheve dhe kopshteve në muajt e fundit  ka bërë që të rritet numri i urgjencave pediatrike në QSUT. Shefja e këtij shërbimi, Numila Kuneshka thotë së në ditë janë paraqitur deri në 260 fëmijë. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha