Rubrika ‘Në librari’ më katër tituj të rinj nga autorë shqiptarë, për të rritur dhe fëmijë

15 Nëntor 2020, 16:56 | Përditesimi i fundit: 2020-12-09 12:05:22

Rubrika “Në librari” vjen me katër tituj të rinj. Bardhyl Londo sjell vëllimin poetik “Prilli i hidhur” që përshkohet nga absurdi. Mustafaj me “Historia si një mushk” ndalet tek dhuna autodestruktive e shqiptarëve. Nuk mungojnë as shkrimet kritike për artin dhe “Fani në kërkim të dritës” për të vegjlit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha