Rudina Hajdari: Kandidimi në Elbasan,u frymëzova nga im atë! Do sfidoj krimin e organizuar

15 Janar, 13:58 | Përditesimi i fundit: 2021-01-15 14:03:56

Në pjesën e parë në emisionin Repolitix përfaqësuesja e nismës Thurje Rudina Hajdari foli për sfidën e saj duke garuar në qarkun e Elbasanit për zgjedhjet e 25 prillit. Deputetja Rudina Hajdari ka shpjeguar se pse ka shpallur kandidaturën e saj në qarkun e Elbasanit. Hajdari u shpreh se kërkon të sfidojë problematikat që ka ky qytet, duke përfshirë krimin e organizuar. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi skandalin e sanitares së spitalit Shefqet Ndroqi e cila mashtroi familjaren e një pacienteje me covid-19 përkundrejt parave. Në studio gazetari Arsen Rusta ndërsa në lidhje skype deputetja e PS-së Klodiana Spahiu dhe Gazment Koduzi shef i Departamentit të Shëndetësisë në PD. #repolitix #denisminga #reportTV Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha