Sali Berisha sërish DEPUTET? Irritohet telefonuesi: Turp, SKËTERRË

7 Gusht, 10:08

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një i moshuar përveç temës së ditës foli edhe për situatën në PD dhe mundësinë që Sali Berisha të kandidojë sërish për deputet. Zotëria tha se diçka e tillë do ishte turp dhe skëterrë pasi qytetarët duan figura të reja.

Programe të tjera

Shiko të gjitha