'Sfidat e së ardhmes janë akoma më të mëdha’, Duka për 90-vjetorin e krijimit të FSHF-së: Duhet ta kishim festuar ndryshe

6 Qershor, 16:12 | Përditesimi i fundit: 2020-06-06 16:16:52

 

Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka ka uruar sot të gjithë komunitetin e futbollit për 90-vjetorin e krijimit të FSHF-së. Duka thotë se sot është një ditë shumë e rëndësishme e cila duhet të ishte festuar ndryshe, por pandemia nuk e lejon.

“Të dashur futbollistë, trajnerë dhe drejtues klubesh!

Kategori të tjera