“Shalqiri i zi dhe mishi me shkume”, qytetari rrëfen tmerrin që i ndodhi kur erdhi nga Italia

1 Gusht, 09:46

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” në Report Tv një qytetar i tha gazetarit Besard Jacaj problemet me të cilat ishte hasur në ushqime pasi kishte ardhur nga Italia.

Programe të tjera

Shiko të gjitha