Shembja e Teatrit Kombëtar, të ftuar Edmond Budina dhe Altin Basha

19 Maj, 08:33

Si u shemb në orët e para të mëngjesit godina e Teatrit Kombëtar, a është i pranueshëm për komunitetin projekti për ndërtimin e teatrit të ri duke rrënuar trashëgiminë historike të të vjetrit është tema e emisionit kur të ftuar janë regjisorët Edmond Budina , Altin Basha dhe anëtari i kryesisë së vetëvendosjes Arbër Zaimi Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha