Shënohet viktima e 32-të në vend me COVID-19! Ndërron jetë 64-vjeçarja, vuante dhe nga limfoma e trurit

23 Maj, 22:47 | Përditesimi i fundit: 2020-05-23 23:06:49

Shënohet një viktimë me COVID-19 pas 3 javësh që vendi nuk kishte shënuar asnjë vdekje dhe numri i të infektuarve ka filluar të ulet ndjeshëm.

64-vjeçarja nga Tirana, e prekur me COVID-19, ka ndërruar jetën mbrëmjen e sotme në Spitalin Infektiv.

Kategori të tjera