Sherr masiv në eventin e madh muzikor në Athinë, moderatorja dhe këngëtarja e njohur mbeten të plagosura

23 Qershor, 09:11

Intensiteti ka qenë aq i madh sa që ngjarja është ndërprerë për rreth 15 minuta derisa janë qetësuar gjakrat por që qetësia nuk zgjati shumë pasi sherri rinisi sërish.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha