Vrau 21-vjeçarin me thikë dhe u largua, arrestohet në qytetin e ri të Bulqizës

5 Shtator 2019, 10:46 | Përditesimi i fundit: 2019-09-05 15:30:49

Kapet rreth një orës e gjysmë pas vrasjes në qendër të Bulqizës të 21-vjeçarit, autori Fatjon Keta. Ai është ndaluar nga forcat e policisë së Dibrës në qytetin e ri të Bulqizës. 

  •  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha