Sherr mes të rinjve në Vlorë, Burime: Ka patur të shtëna me armë

13 Gusht, 15:45

Të shtëna me armë janë dëgjuar në qytetin e Vlorës. Sipas burimeve të para një sherr ka ndodhur mes disa të rinjve dhe më pas janë dëgjuar të shtëna në ajër.

Kategori të tjera