Sherr në 'Air Albania', Shqipëria e mbyll me vendin e parë në grup dhe grushte me kundërshtarin

18 Nëntor 2020, 18:05 | Përditesimi i fundit: 2020-11-18 19:07:49

Është mbyllur ndjeshja mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë në 'Air Albania' Një fitore shumë e rëndësishme për kuqezinjtë.

Por në fund një incident i panevojshëm është regjistruar. Një konflikt mes futbollistëve ka bërë që të shpërthente një sherr ende pa dalë nga fusha lojtarët e të dyja ekipeve.

Por gjithçka është mbyllur pa probleme. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha