Sherri i mësueseve te shkolla 'Çajupi' në Tiranë, Report Tv siguron detaje nga dosja hetimore!

13 Tetor, 12:44 | Përditesimi i fundit: 2021-10-13 16:39:07

Sherri i 2 mësueseve që morën të gjithë fisin dhe shokuan opinionin publik duket se ka nisur prej thashethemeve. Report Tv ka siguruar detaje nga dosje hetimore. Në dosje janë dëshmitë e të dyja mësueseve. Mësuesja Elida Qenami ka deklaruar se rastësisht e ka marrë vesh që kishte njerëzit e saj që po ziheshin ën oborrin e shkollës Në lidhje me arsyen e konflikut Qenami thotë se një javë më parë e ka ndaluar kolëgia Domenika Toptani duke i thënë: "Pse më beni shenja pas krahëve të mi". Aty filloi një debat verbal për arsye banale me këtë, me ofendime. Sipas Qenamit kolegia i ka përmendur bashkejetesën e saj dhe divorcin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha