'Shi' me dezinfektant, ja si do jetë tuneli në çdo treg dhe institucione ku ka shumë njerëz

5 Prill, 15:54

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar një video ku e tregon qartë se si do të jetë tuneli i dezinfektimit, i cili do të vendoset në çdo treg, por edhe në isntitucionet ku ka shumë qarkullim të njerëzve.

Kategori të tjera