'Shikoni farmacitë që po na vjedhin o ju q*****', zonja me COVID nxjerr mllefin ndaj politikanëve

28 Shkurt, 13:33

Një telefonuese gjatë emisionit 'Shtypi i ditës dhe ju' në Report Tv, është shprehur e revoltuar ndaj politikanëve shqiptarë. Ajo thotë se është e infektuar me COVID dhe se aktualisht po kurohet në shtëpi, teksa nuk i ka kursyer dhe fjalët ndaj politikanëve lidhur me farmacitë që shesin medikamente.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha