Shkodranja-Ramës: Na mërzite, mos bëj sikur di gjithçka

9 Prill, 10:55 | Përditesimi i fundit: 2020-04-09 10:56:44

Një qytetare nga Shkodra në “Shtypi i Ditës dhe Ju” me moderator Andi Kapxhiun  thotë se të gjitha pushtetet kanë 30 vjet që e vjedhin Shqipërinë. Nëse nuk vidhej ne i rezistonim një situate të tillë edhe për 5 vite. Ajo ka dy fjalë edhe për kryeministrin: “Rama na mërziti duke dalë çdo ditë në televizor bën rolin e gjithologut.Si mund të rrimë brenda kur nuk kemi të ardhura” e mbyll komunikimin zonja nga Shkodra.

Kategori të tjera