Shoqërimi i Klevis Balliut dhe 7 banorëve te 'Astiri'/ PD-ja zhvendos protestën te Policia e Tiranës

13 Tetor 2019, 20:04

Pas shoqërimit të ish-deputetit të PD-së, Klevis Balliu dhe 7 banorëve të 'Astirit' të cilët bllokuar rrugën pasditen e kësaj të diele, Partia Demokratike ka zhvendosur protestën te Drejtoria e Policisë së Tiranës.
 

Kategori të tjera