Shpërthim i fuqishëm në Vlorë, policia në vendngjarje

4 Qershor 2020, 22:54

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, pranë rrugës Transballkanike, por ende nuk duhet se çfarë e ka shkaktuar shpërthimin dhe nëse ka persona të lënduar.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha