Shpërthimi në Bejrut/ Prifti po mbante meshën, momenti kur kisha i shembet mbi kokë

5 Gusht, 21:19

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar shumë video nga momentet e shpërthimit të fuqishëm në Bejrut të Libanit, që shkatërroi gjysmën e qyteti dhe shkaktoi me qindra viktima e mijëra të plagosur.

Deri në këto momente raportohet për të paktën 135 viktima dhe mbi 5 mijë të plagosur.

Kategori të tjera