Shqetësimet e mëdha të telefonuesit: Vrasjet e 21 janarit ishin paracaktuar, ja pse

22 Janar, 10:29 | Përditesimi i fundit: 2021-01-22 10:44:40

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues zbuloi tre shqetësimet e mëdha që ka ai të cilave nuk u jep dot as edhe përgjigje. Ndër të tjera zotëria tha se vrasjet e 21 janarit ishin të paracaktuara pasi ishin zgjedhur një nga Gjirokastra, një nga Fier, Lezha e Dibra ndërsa problem tjetër ishte sepse sipas tij edhe se parlamenti i ri do të jetë thuajse i njëjtë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha