Shqiptari qëllon me grusht emigrantin me ngjyrë, por ja si përfundon

8 Gusht, 21:36

ITALI-Një shqiptar është konfliktuar në fillim dhe fjalë e më pas me grushte me një tjetër emigrant në Itali. Ngjarja ka ndodhur në parkingun e një pallati në vendin fqinj. Në fillim shqiptari i afrohet emigrantit me ngjyrë dhe e ofendon, duke i kërkuar llogari se përse bën zhurmë natën.

Por më pas personi tjetër fillon ta qëllojë shqiptarin dhe e lë të palosur në tokë. Më pas kthehet nga personi që po filmonte ngjarjen dhe i thotë të fikë kamerën dhe të njoftojë policinë. Nuk dihet shkaku i saktë se përse dy të rinjtë janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ndërsa videoja është brë virale në rrjete sociale dhe media të ndryshme.

Kategori të tjera