'Shtetrrethimi', Report TV sjell pamjet me dron nga Fieri, qetësi absolute

29 Mars, 09:57 | Përditesimi i fundit: 2020-03-29 19:02:32

Fieri sot ka zbatuar me rigorozitet shtetrrethimin. Në qytet është qetësi e plotë, asnjë lëvizje të automjeteve dhe qytetarëve. Report TV sjell pamjet me dron nga ky qytet

Kategori të tjera