Shtrëngata shiu dhe vranësira të dendura në të gjithë vendin! Ja si do të jetë moti gjatë javës në vijim

27 Janar 2020, 17:44

Pas një kohe të gjatë me mot me diell dhe “thatësirë” sa i përket reshjeve të shiut tashmë situata meteorologjike mbi vendin tonë ndryshon totalisht. Në këtë mënyrë kryefjala për javën që kemi përpara do të jetë moti i paqëndrueshëm shoqëruar me vranësira mesatare dhe të dendura si dhe reshje shiu të herëpashershme përgjatë pjesës më të mdhe të ditës. Por nuk do të mungojnë as orët me diell edhe pse ato do të jenë të shkurtra me intervale disa orësh.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha