Shtrëngim historik duarsh, midis Elisabetës II dhe ish-liderit të IRA-s

27 Qershor 2012, 00:00 | Përditesimi i fundit: 2018-03-21 15:05:53

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha