Shtyhet mbjellja e barit, shpresë për Tiranën dhe Partizanin! Klubet kërkesë UEFA-s që ndeshjet e Europës ti luajnë në kryeqytet

23 Qershor, 17:11

Mbjellja e barit në stadiumin Air Albania është shtyrë për një moment të dytë. Për rrjedhojë Tirana dhe Partizani kanë bërë një kërkesë në UEFA që ndeshjet europiane të mos i luajnë në Elbasan Arena siç është vendosur deri më tani, por në stadiumin e kryeqytetit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha