'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 2 Qershor 2022

2 Qershor, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga Rajerson thotë se ka ardhur koha për ndryshim të ri si në 1991 te zgjimi i vonë i Ilir Metës për "luftën e re" ndaj Greqisë e deri tek Alizoti dhe Alibeu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha