'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 30 Qershor 2022

30 Qershor, 08:29

Titujt e gazetave për sot, nga qeveria jep me konçesion deri në 40 vjet edhe kompleksin e Pallatit të Brigadave te protesta e 7 korrikut bashkon PD e deri tek kur fjalën e kishte dyfeku.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha