'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 9 Qershor 2022

9 Qershor, 08:39

Titujt e gazetave për sot, nga "çmendet" nafta arrin rekordin e 258 lekë për litër te "Ballkani i Hapur" Rama kundër liderëve të BE e deri tek Interi do Brojën e Tirana bën merkato kampionësh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha