'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 27 Qershor 2022

27 Qershor, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga skema e re për amnistinë si do bëhet deklarimi vullnetar te Luljeta Bozo thotë se nuk duhet të ketë pension më pak se 200 mijë lekë e deri tek mazhoranca bëhet gati për votën e emigrantëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha