'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 4 korrik 2022

4 Korrik, 08:22

Titujt e gazetave për sot, nga Apeli rikthen çështjen "Babale" sot gjyqi për Salianjin te Rama thotë që BE është i vjetëruar e deri tek a do ta braktisë Meta Saliun?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha