'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 9 maj 2022

9 Maj, 08:27

Titujt e gazetave per sot,nga propozimi i grupit te Alibeajt per President nje politikan jo aktiv te pse Rama ka te drejte per SPAK e deri tek kush i ben realisht presion SPAK?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha