'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 14 Qershor 2022

14 Qershor, 08:25 | Përditesimi i fundit: 2022-06-14 08:26:12

Titujt e gazetave për sot, nga mesazhi i fortë i Yuri Kim se Shqipëria është në moment kritik te avokatët bojkotojnë seancat gjyqësore e deri tek a ka një plan PD për të mundur Edi Ramën?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha