'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 28 Qershor 2022

28 Qershor, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga dy drejtues e 6 policë nën akuzë për vrasjen e Pjerin Xhuvanit te tronditja politike që sjell vota e diasporës e deri tek 7 korriku i Saliut.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha