'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 5 korrik 2022

5 Korrik, 08:18

Titujt e gazetave për sot, nga dalldia Babale 4 vjet më pas në 40 gradë celsius te zbardhet skandali më i madh i 30 viteve me inceneratorët e deri tek mësime nga Elbasani.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha