'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 7 Qershor 2022

7 Qershor, 08:18

Titujt e gazetave për sot, nga ishulli i Sazanit në flakë e nuk ka helikopterë për t'i shuar te "Open Balkan" sot në Ohër e Lavrov thotë se Rusia e mbështet e deri tek Shqipëria bën dhurata e barazon me Islandën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha