Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 1 Qershor 2022

1 Qershor, 08:51 | Përditesimi i fundit: 2022-06-01 08:52:18

Titujt e gazetave për sot, nga socialistët zgjedhin presidentin e ri të shtunën te nga sot Shqipëria në hartën e vendeve pa qese plastike e deri tek Qerimaj kampion Europe e Vllaznia fiton Kupën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha