'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 15 Qershor 2022

15 Qershor, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga "nuk mban më ujë pilafi" sot qytetarët në shesh për rritjen e çmimeve te mesazhet e forta antimafie të ambasadores së SHBA e deri tek Tirana short "luksi".

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha