'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 22 Qershor 2022

22 Qershor, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga Rama paralajmëron bashkë me Vuçiç bojkot të samitit të BE te çështja çame e deri tek çfarë sistemi do shkundë Ilir Meta pas 24 korrikut?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha