'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 29 Qershor 2022

29 Qershor, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga Zeri i Amerikës thotë se korrupsioni në Shqipëri është kërcënimi më i madh te si bënë sehir zyrtarët e Policisë në vrasjen e Pjerin Xhuvanit e deri tek afera e vëllait të Monika Kryemadhit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha