'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 4 maj 2022

4 Maj, 09:01

Titujt e gazetave per sot,nga Zelensky perplas Ramen me Berishen te konfiskohen 25 pasuri te deputetit te PD Kasem Mahmutaj e deri tek Liverpuli ne finalen e Champions League.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha