'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 8 Qershor 2022

8 Qershor, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga çmimet e larta rrisin varfërinë te grushti gjerman për Sali Berishën e deri tek a tha Lavrov të vërtetën?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha