'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 1 korrik 2022

1 Korrik, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga ja kategoritë që përfitojnë nga shtesa 6 për qind e pagave te më 30 nëntor fillon legalizimi i kanabisit në Shqipëri e deri tek cilat shtete i duan sekretet e Shqipërisë?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha