'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 10 Qershor 2022

10 Qershor, 08:29

Titujt e gazetave për sot, nga Yuri Kim pret në Ambasadë ish- ministrat e Jashtëm te demokratët përleshen me njëri-tjetrin në Kuvend e deri tek Broja-Uzuni në sulm Reja bën 5 ndryshime ndaj Izraelit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha