'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 13 maj 2022

13 Maj, 08:08 | Përditesimi i fundit: 2022-05-13 08:41:32

Titujt e gazetave për sot, nga Yuri Kim thotë se vendimi për "non grata" nuk ndryshon te Prokurori i kërkon Gjykatës së Lartë burg për vëllezërit Veshaj e deri tek vila është e Flamur Nokës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha