'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 17 Qershor 2022

17 Qershor, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga Kajmaku te "non grata"-t e maxhorancës Rama përplaset me deputetët e opozitës te nuk ka bashkim të PD por dy parti e deri tek Selanik apo Ohër?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha