'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 24 Qershor 2022

24 Qershor, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga Brukseli refuzon Shqipërinë e Maqedoninë te shpërthimi i Ramës kundër Bashkimit Europian e deri tek refuzimi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha