'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 27 maj 2022

27 Maj, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga Alibeaj lë derën e hapur për konsensus për Presidentin te fitorja e Murinjos dhe e Saliut e deri tek Shqipëria me raketa "Javelin".

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha