'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 3 Qershor 2022

3 Qershor, 08:16 | Përditesimi i fundit: 2022-06-03 08:33:48

eTitujt e gazetave për sot, nga mesazhi i fortë i ambasadores Yuri Kim te dy kandidatët kryesorë të Edi Ramës për President e deri tek errësira e paktit detar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha